Haber

Hataylı depremzede çocuk için Demet Akalın harekete geçti! 260. saatte enkazdan çıkarıldı…

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından bölgeye binlerce kişi yardım etti. Tüm Türkiye depremzedeler için seferber oldu ve yaraları birlikte sarmaya çalıştık.

Bu süre zarfında siyasetçilerden ünlülere ve futbolculara kadar herkes de deprem bölgesindeki ailelerle bir araya gelmeye çalıştı.

Depremin ardından bölge için kolları sıvayan isimlerden biri de Demet Akalın oldu. Akalın, depremin ardından bölgeye tırlarla yardım gönderdi.

Günlerce uyanık kaldığını ve çok üzüldüğünü söyleyen Akalın, bu dönemde sosyal medyasını etkin kullandı.

Sosyal medya üzerinden yardım çalışmalarına destek isteyen ve takviyelerde bulunan Akalın, hayırseverliğini bir kez daha gösterdi.

Sevenlerinin ve tüm Türkiye’nin gönlünü fetheden Akalın’dan bir atak daha. Ünlü pop şarkıcısı, yaptığı atılımla bir kez daha herkesi duygulandırdı.

Demet Akalın’dan yürek burkan hamle

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve 10 ilimizi etkileyen iki büyük deprem sonrasında 41 bin vatandaşımız hayatını kaybetti, binlerce insan yaralandı.

Hatay’ı da etkisi altına alan depremlerde enkaz altında kalan 14 yaşındaki Osman, depremden 260 saat sonra enkazdan çıkarıldı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın, 14 yaşındaki Osman’a sahip çıktı.

Akalın, Osman’ın tüm eğitim masraflarını üstlendiğini açıkladı. Akalın, Osman ve ailesinin barınma ihtiyaçları için kuzeninin harekete geçtiğini de söyledi.

Demet Akalın’ın İsviçre’de yaşayan kuzeni Osman ve ailesine barınma ihtiyaçları için yardım edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu